Witam w moich skromnych progach. Motoryzacją i techniką w szerokim zakresie interesuję się od kołyski. Jestem mechanikiem z wieloletnim doświadczeniem.
Już w okresie szkolnym odbywałem praktyki w autoryzowanych serwisach Toyoty. Uczestniczyłem także w międzynarodowej wymianie uczniowskiej, na której poznałem podstawy napraw blacharskich i sztuki lakierniczej. Byłem finalistą Ogólnopolskiej Olimpiady Techniki Samochodowej. Ukończyłem szkołę z wyróżnieniem.
Zaraz po szkole zacząłem pracę w autoryzowanym serwisie Toyoty. Po kilku latach zająłem się renowacją i naprawą aut zabytkowych. Później kilka lat pracowałem w autoryzowanym serwisie Volvo. Podczas mojego wieloletniego stażu pracy miałem okazję popracować :
- w firmie zajmującej się tuningiem mechanicznym samochodów
- w firmie Jungheinrich jako technik bateryjny
-także jako operator wykrawarki wodnej.
Podczas tych wszystkich lat zdobyłem bardzo duże doświadczenie oraz odbyłem wiele ciekawych i przydatnych szkoleń m.in. spawanie metodami MAG i TIG, rzeczoznawca DEKRA Car Operator dla marki Volvo. Mam także uprawnienia: SEP, UDT, GAZ. Rozpocząłem także studia na Politechnice Warszawskiej na wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych.
Mój konik to auta marki Mitsubishi, głównie ze względu na zastosowane ciekawe rozwiązania konstrukcyjne, szczególnie w autach z lat 80 i 90-tych. Moim marzeniem jest nie tylko prowadzenie warsztatu, ale także zajęcie się tuningiem mechanicznym oraz konstruowaniem samochodów.